O nás

LUENRA

Na začiatku bola túžba nájsť obchod, ktorý by vyhovoval našim požiadavkám. Moderný, vkusný s  fantastickým dizajnom a špičkovými výrobkami. Potom sme náš boj vzdali a rozhodli sme sa založiť našu vlastnú spoločnosť LUENRA, jednoducho preto, lebo veríme, že si zaslúžite lepšie. Veríme, že každý domov by mal obsahovať vkusné Európske výrobky.

LUENRA pre váš domov

Neustále hľadáme nových dodávateľov, aby sme zvýšili povedomie o ich značke a kolekciách. Remeselníci, malé a stredné podniky, ktoré svojou spoločnosťou prezentujeme, majú dlhoročné skúsenosti v nábytkárskom priemysle, bezkonkurenčné know-how a túžbu vstúpiť na medzinárodný trh. Prostredníctvom nášho internetového obchodu im pomáhame tieto ciele dosiahnuť. Každý produkt v našej kolekcii je precízne vyberaný. Ak máte pocit, že by sme mohli náš obchod vylepšiť, neváhajte a pošlite nám svoje tipy na náš e-mail uvedený nižšie.

Mnoho položiek v katalógu je možné prispôsobiť Vašim predstavám. Povedzte nám, aké sú vaše potreby a my radi nájdeme najlepšie možné riešenie podľa vášho rozpočtu a vkusu.

LUENRA a Spolupráca

Chceme vám pomôcť pri zlepšovaní Vášho podnikania, sme otvorení všetkým druhom spolupráce, či už ide o spoločnosť zaoberajúcu sa architektonickými riešeniami, dizajnom atď. Sme tu pre Vás. Napíšte nám e-mail a my sa Vám čo najskôr ozveme.

Ale dosť bolo tárania. Prezrite si našu galériu.

S pozdravom,

LUENRA TÍM.

luenra@luenra.com